Tak Ťa tu pekne vítam,

veľmi ma teší tvoja návšteva a v prípade, že máš čas prečítať si niekoľko riadkov o mne pokračuj v ďalšom odseku, ak mi chceš len niečo zaujímavé napísať skoč rovno na kontaktný formulár.


Volám sa Adrián Mišiak, narodil som sa a žijem v Banskej Bystrici.
Na tom by možno nebolo nič zvláštne, ale predsa je to možno jedna z vecí, ktorá ovplyvnila moje záľuby.

Hornaté okolie Banskej Bystrice predurčuje k tomu aby mal človek blízko k prírode.
Keď sa rozhliadneš naokolo uvidíš Kremnické vrchy, Veľkú Fatru, Nízke Tatry a Poľanu.
Pri potulkách po týchto kopcoch a lesoch za hubami som sa rozhodol zaobstarať si svoju prvú zrkadlovku a postupne som prenikal do tajov fotografie so zameraním hlavne na huby. Ale áno, cvakol som aj krajinu, ale bez toho aby som čokoľvek o tomto žánri čo i len tušil. Nemal som „šajnu“ o kompozícii, zlatej či modrej hodinke a podobne. Prešiel istý čas, a ako samouk som sa spoliehal len na rady priateľov a návody na internete. Neprestajne som sa vzdelával a popri fotení húb som stále viac času venoval krajine. Občas si odskočím k foteniu produktov, jedla či témam pre fotobanky. Ale krajina tvorí stále viac a viac fotografií v mojom portfoliu.

Už ťa nebudem dlhšie unavovať rozprávaním o mne. Tento web vznikol ako prezentácia toho čo je podľa môjho názoru to najlepšie z mojich fotografií. Je to miesto pre všetkých, ktorí majú radi fotografovanie. Chcú si pozrieť pekné obrázky prírody, húb a možno aj niečo z produktovej fotografie. Radi sa učia nové veci a prečítajú si občas článok kde sa pokúsim posunúť ďalej moje osobné skúsenosti, priblížiť zaujímavé fotografické, ale aj cestovateľské miesta.

Budem rád za každú spätnú väzbu. Komentáre sú vítané a ak budeš mať pocit, že ti táto stránka pomohla posuň ju ďalej tvojim priateľom.
Sledovať ma môžeš aj na sociálnych sieťach Facebook, Twitter alebo Instagram.

Momentálne používam fototechniku Canon a Sony. Objektívy od Canonu, Tamronu a niekoľko starých manuálnych objektívov. Filtre od VFFoto a kopec ďalších vecí.

podpis am13photo

Obľúbené stránky a autori:


Kontakty


Adrián Mišiak


Povstalecká cesta 8
974 09 Banská Bystrica


0918 346 777
info@am13photo.com